Yükleniyor...

Hakkımızda

2007 yılında İstanbul’da kurulan EFA Güvenlik, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak özenle seçilmiş 600’den fazla resmi sertifikalı güvenlik personeli ve uluslararası ölçekte deneyime sahip konusunda konusunda uzmanlaşmış yönetici kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışında 100’ün üzerinde hizmet noktasında silahlı ve silahsız güvenlik hizmeti vermektedir.


EFA Güvenlik, teknolojik gelişmeleri ve bilgi birikimini personellerinin eğitimi ve gelişimine yansıtarak kalite standardı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Neden EFA Güvenlik?

Yüzyıllar önce ilk insanın duyduğu korunma ve güvenlik ihtiyacı, günümüz insanı için de önemini korumaktadır. İlk çağlarda doğadan ve vahşi hayvanlardan korunan insan, yüzyıllar sonra kendinden korunmaya çalışmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle globalleşen modern toplumlarımızın mutlu ve huzurlu yaşayabilmesi; kendisini, sevdiklerini ve değer verdiklerini koruyabilmesi için bir takım önlemler alması gerekmektedir. Çünkü güvende olduğunu hissetmek, yaşamsal faaliyetleri gerçekleştirmek için ilk koşuldur.

EFA Güvenlik müşterilerinin memnuniyeti için; farklılaşan problemlerine uygun, ihtiyaçlarını karşılayacak değişken çözümler üretmektedir.

Teknolojinin getirdiği yenilikleri projelerimize hızlıca adapte ederken; alanında uzmanlaşmış, genç ve güçlü kadromuz müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

EFA Güvenlik, müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilmek amacıyla ;özenle seçilmiş resmi sertifikalı güvenlik personeli, konusunda uzman ve deneyimli yönetim kadrosu, görevin başlangıcından itibaren kalite devamlılığını sağlayan eğitim modelleri ile kurulduğu günden bu yana güvenlikte mükemmelliği hedeflemiştir.

EFA Güvenlik, sürekli eğitilen ve denetimlerle gelişimi takip edilen personel kadrosuna modern teknolojinin imkanlarını öncü olarak entegre ederek hatasız, etik değerlere saygılı ve sosyal sorumluluk bilinci yüksek güvenlik hizmeti vermektedir.

VİZYONUMUZ

Teknolojik ve sektörel gelişmelerin ışığında, tüm ülke çapında yapılanmasını tamamlamış, hizmetlerini çeşitlendirmiş ve bölge ülkelerinden başlayarak iş sahasını genişletmiş "Uluslararası" bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

ÖZEL OLMAK

EFA Güvenlik; yaptığı işe odaklanan ve her işi ayrı bir proje olarak ele alıp, müşterinin ihtiyaçlarına uygun, o işe özgü çözümler üretmektedir.

GÜVENİLİR OLMAK

EFA Güvenlik; değer verdiklerinizin güvenliğini sağlamadan önce, sizin güveninizi kazanarak can ve mal güvenliğinizi gönül rahatlığıyla bize emanet etmenizi sağlamaktadır. Güvenilir olmak ayrıca dürüst olmayı, görüşlerini bildirmeyi, şeffaf olmayı ve uygunsuz durumları bildirebilmeyi de içermektedir.

KALİTELİ OLMAK

EFA Güvenlik çalışanları; yasal eğitimin yanı sıra, projeye özgü özel bir eğitimden de geçmiş, EFA Güvenlik amblemi altında markasının getirdiği kaliteyle doğru, güvenilir ve değerlerinize saygılı bireyler olarak sizi korumaya hazırdır.

FARKLI OLMAK

EFA Güvenlik; benzerlerinden daha duyarlı, disiplinli, tenkit ve tespitlerinize reaksiyon hızı yüksek ve en önemlisi çalışmanın her aşamasında beklentilerinize odaklı bir şirketle olmakla fark yarattığını göstermektedir.

Dünyada EFA Güvenlik

2016 yılında Doha’da Katarlı bir firmayla işbirliği sözleşmesi imzalayan EFA Güvenlik, “Uluslararası Bir Şirket” olma misyonunu Katar şubesini hayata geçirerek ulaşmıştır.

Bu başarıyla birlikte; EFA Güvenlik, yurtiçi ve yurtdışı görevlerde edindiği 25 yıllık tecrübesini uluslararası alanın potansiyeliyle birleştirerek dünya standartlarında verdiği hizmetlerini ülke dışına taşımıştır.

Türkiye’de EFA Güvenlik

1981 yılında 2495 sayılı “Bazı Kurum ve Kuruluşların Korunması ve Güvenliklerinin Sağlanması Hakkında” çıkan kanunla Türkiye’de “Güvenlik Hizmeti”yle ilgili ilk düzenlemeler yapılmış ve 1990’ların başında ilk özel güvenlik şirketleri kurulmaya başlanmıştır.

26 Haziran 2004 tarihinde ise 5188 sayılı “Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” yürürlüğe girerek güvenlik hizmetlerinin tedariki bir anlamda özelleştirilerek uygulama alanı genişletilmiştir.

Hem kuruluşlara hem de kişilere güvenlikliklerini sağlama hakkını veren bu düzenlemeyle hak sahipleri ister kendi bünyelerinde, isterlerse de güvenlik şirketlerinden hizmet alabilmekteyken; geçilen süreçte güvenlik departmanlarının kendi bünyelerinde çözülmesinin zor ve maliyetli olduğu ortaya konulmuştur.

2007 yılında EFA Koruma Hizmetleri ve Güvenlik; yasal zemini hazırlanmış, gelişmiş ülkelerin uygulamaları ile büyük oranda benzerlik gösteren özel güvenlik sektöründe kendine ait yeri almak üzere İstanbul'da kurulmuştur.

2016 yılına kadar gelinen süreçte yaşanan teknolojik gelişmeler ve bilgi birikimini hizmetlerine yansıtarak hızla büyüyen EFA Güvenlik, Türkiye’deki öncü pozisyonunu uluslararası arenaya taşıma hedefini Qatar’da yaptığı anlaşmalarla başarmış ve Doha’da “Ain Al Nisr Security” adıyla güvenlik sektörüne yeni bir kapı daha açarak misyonuna devam etmektedir.

İLETİŞİM

Telefon: +90 549 360 61 20

Fax: +90 212 273 09 77

E-Posta:info@efaguvenlik.com.tr

En Son Haberler